sprzątanie pobudowlane kraków

Zwierzęta domowe, a idealny porządek

Każdy kto ma w domu stworzenie pokryte sierścią wie, oj wie jak ciężko utrzymać porządek. Wiadomo - najczystsze mieszkania należą do bezdzietnych i niezezwięrzęconych korposzczurów, którzy w swoich domach bywają w zasadzie okazyjnie.
I jeszcze ktoś im ten brak bałaganu ogarnia.
No za mnie nikt nie ogarnie sierści z trzech kotów i psa.

Tak sobie myślę, że może te sfinksy, czy chińskie grzywacze to nie taki zły pomysł.

Wiecie, te psy i koty o kontrowersyjnej urodzie, bo bez futra. Ale to ma sens - nie ma futra, nie ma kłaków, nie ma walających się po katach kłębków, nie ma sierści na łózko i kanapie. I krzesłach. I obiciach, I dywanach...

Rozmarzyłam się.

Warto wiedzieć

Sprzątaczka, sprzątacz ? osoba zajmująca się zawodowo sprzątaniem, czyli utrzymaniem czystości i porządku ? w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych lub w domach prywatnych. W rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z 8 grudnia 2004 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy oraz zakresu jej stosowania1 zawód ten jest klasyfikowany kilkukrotnie w dziale 9.
"Pracownicy przy pracach prostych": 91.
Pracownicy przy pracach prostych w handlu i usługach 913.
Pomoce domowe, sprzątaczki i praczki 9131. Pomoce domowe i sprzątaczki 913102. Sprzątacz domowy 9132. Pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne 913207.

Sprzątaczka 913211.

Sprzątacz pojazdów 913290. Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobneŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprz%C4%85tacz

Zadbaj o swoje otoczenie

sprzątanie pobudowlane kraków Każdy z nas wie, że zdrowie mamy tylko jedno.
Musi służyć nam ono przez całe życie, w związku z czym staramy się dbać o nie jak najlepiej.
Zdrowa dieta i aktywny tryb życia z pewnością temu sprzyjają, jednak warto zwrócić uwagę także na inne aspekty. Bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia ma otoczenie, w którym przebywamy.

Najwięcej niebezpieczeństw czai się w dywanach, w których gromadzi się kurz, bakterie i roztocza.

Warto więc systematycznie czyścić je, aby zminimalizować ryzyko zachorowań.
W tym celu możemy wyczyścić dywan samodzielnie lub zamówić profesjonalną firmę specjalizującą się w tym. .