Markowa odzież, ale w cenie bazarowej- lumpeksy

zą się coraz większym zaufaniem i mają wielu stałych klientów. Głównie...zawdzięczają to temu, że oferują dobre jakościowo ciuchy w cenie do trzech razy niższej niż ich nowe odpowiedniki w firmowych sklepach. Kto najczęściej odw

Dodane: 08-09-2015 16:02
Markowa odzież, ale w cenie bazarowej- lumpeksy to z na pewno niezła inwestycja dla oszczędnych, jednak czy w ogóle ciucholandy są opłacalne? Krótko o lumpeksach.

klienci w ciucholandzie

Popularność lumpeksów stale rośnie, cieszą się coraz większym zaufaniem i mają wielu stałych klientów. Głównie...zawdzięczają to temu, że oferują dobre jakościowo ciuchy w cenie do trzech razy niższej niż ich nowe odpowiedniki w firmowych sklepach.

Kto najczęściej odwiedza takie sklepy? Tutaj różnie, ale głównie są to kobiety w przedziale wiekowym od 25-40 lat, wybierają ciuchy dla siebie i dla swoich dzieci. Jest też sporo blogerek modowych, które zaopatrują się w takich miejscach, często się do tego nie przyznając się do tego.


Marka odzieżowa i nie tylko - Adidas

Adidas AG ? niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik. Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy, Adolfa Dasslera1. Jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style.

Znakiem firmy Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich. Poza obuwiem i odzieżą firma produkuje sprzęt sportowy, np. rękawice i piłki.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adidas


Dla kogo powstały lumpeksy

Wyjście na elegancką uroczystość wymaga uroczystego stroju. Jednak dla ludzi młodych i dopiero dorabiających się czegoś na tym świecie wydatek na ciuchy, które będą zakładać raz do roku to naprawdę ostatnia potrzebna rzecz.

Od czego jednak są ciucholandy, czy jak kto woli lumpeksy. Można w nich kupić naprawdę dobre i ciekawe ciuchy za cenę 50% ceny sklepowej. Co jest jak zbawienie dla mniej zamożnych, albo oszczędnych ludzi, którzy nie maja potrzeby wydawania połowy pensji na jeden ciuch.© 2019 http://pddm.com.pl/