Ładnie, nie znaczy drogo

O wnętrzach można napisać dużo. Z pewnością jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak sprecyzowanych oczek

Dodane: 22-03-2014 08:11
Ładnie, nie znaczy drogo Projektowanie wnętrz Szczecin
O wnętrzach można napisać dużo. Z pewnością jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej...O wnętrzach można napisać dużo. Z pewnością jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak sprecyzowanych oczekiwań, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda zbyt dobrze.

Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych mieszkaniach to naprawdę koszmar. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale nad gustem trzeba tez popracować. To, że jakiś kolor jest naszym ulubionym nie znaczy, że trzeba nim malować ściany. Intensywnie pomarańczowa sukienka może wyglądać dobrze, jednak takie pomieszczenie będzie sprawiać złe wrażenie. Poza tym intensywne kolory są zwyczajnie męczące, a w domu mamy przecież odpoczywać.

Dobrze jest tak urządzić dom, by czuć się w nim dobrze. I nie, naprawdę nikt nie czuje się dobrze w małych, klaustrofobicznych pokojach, pomalowanych na jakieś dzikie kolory. Biel to naprawdę NIE JEST nudny kolor! A żółte ściany nie sprawią, że będzie przytulnie. Nastrój budujemy dodatkami, meblami NIE kolorem ścian. Pamiętajmy - mniej znaczy więcej. Lubisz żółty? Super. Kup żółtą półkę, szafkę, czy nawet kanapę. Lub krzesła. Ale nie serwuj sobie jajecznicy na ścianach!Na temat to też niezłe źródło Więcej informacji także tutaj Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.

© 2019 http://pddm.com.pl/